25/5 - 2/6/2018

58. Mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež

Hlasování pro Kapelu 58. ZLÍN FILM FESTIVALU - 2. KOLO

Hlasuj pro kapelu, kterou chceš vidět v koncertní zóně  58. Zlín Film Festivalu a vyhraj mobil Huawei P10 Lite, filmpasy, volňásky do koncertní zóny OAP a další ceny! 

I tvůj hlas může rozhodnout o tom, které 3 kapely přijedou zahrát na festival v termínu od 28. - 31. 5. 2018, a která z nich se stane „Kapelou 58. Zlín Film Festivalu“.

Jak hlasovat?

Hlasování na webu kapely.zlinfest.cz je dvoukolové!
V termínu od 15. 1. – 28. 2. 2018 do 21.00 hodin můžeš vybírat ze všech přihlášených interpretů.
Od 1. 3. do 4. 4. 2018 se bude hlasovat už jen pro prvních deset z prvního kola (začíná se nové kolo - počet hlasů = 0).

Pravidla on-line hlasováni:

- hlasování probíhá prostřednictvím registrace emailové adresy (ta slouží ke kontaktování a identifikaci výherců)
- svůj hlas můžeš dát maximálně 3 interpretům v každém kole
- zúčastnit se můžeš dvou kol a tím tak zvýšit i svou šanci na výhru  
- do hlasování budou zařazeny pouze validní emailové adresy
- hlasy z jednorázové e-mailové adresy nejsou povoleny a budou smazány
- organizátor soutěže si vyhrazuje právo ověřit, zda je e-mailová adresa používaná, a v případě, že zjistí, že ne, má právo hlas této e-mailové adresy smazat
- provozovatel si vyhrazuje právo do výsledků hlasování dle svého uvážení zasáhnout tak, aby nedocházelo k poškození kvality soutěže, dobrého jména a prestiže ZFF

Výhry:

Každý týden vyhlásíme výherce, kteří obdrží 2 filmpasy na 9 festivalových dnů a 2 vstupenky na koncert dle vlastního výběru.
Jeden z vylosovaných hlasujících v druhém kole získá také mobilní telefon Huawei P10 Lite Dual Sim.

Čím dříve budeš hlasovat, tím větší je tvá šance vyhrát!

Vyhodnocení:

5. dubna 2018 budeme znát držitele mobilního telefonu a 3 interprety dle on-line hlasování, kteří ve Zlíně vystoupí. Organizátoři také rozhodnou o tom, zda nasadí do hry svého čtvrtého „černého koně“. Přesný datum vystoupení finálových interpretů bude dostupný na webu www.zlinfest.cz v sekci doprovodného programu po jeho oficiálním zveřejnění.

POZOR další šance na výhru hodnotných cen!

Pokud se zúčastníš koncertů finálových kapel během 58. Zlín Film Festivalu a budeš hlasovat pro toho nejlepšího, můžeš získat další atraktivní ceny.

VÝHERCI (2x filmpas + 2x vstupenka na koncert)

1. týden / Martin V. [Freeze.Martin@]
2. týden / Marcela V. [Marcelka.vosahlova@]
3. týden / Pavel H. [Hrabovsky32@]
4. týden / Simon P. [anapolis@]
5. týden / Petra J. [peta.janova@]
6. týden / Eva N. [evaneherova@]
7. týden / Hana D. [senpro@]
8. týden / Břetislav Č. [b.cano@]
9. týden / Daniel H. [dan.holubec@]
10. týden /Marta N. [misaneu@]
11. týden / Adéla Ž. [adeda332003@]

Výherce mobilního telefonu: Vojta B. [joker.75@] - BLAHOPŘEJEME

 

PARTNER SOUTĚŽE

Bandzone.cz

Kontakt: kapely@zlinfest.cz

Blahopřejeme také třem interpretům, kteří se představí ve Zlíně.SPOLEKTIV

České Budějovice

Videoklip

Hrajeme a zpíváme výhradně autorskou hudbu s použitím klasických kytar, dechových nástrojů, šestistrunných baskytar, perkusí i moderních industriálních nástrojů a přístrojů. V našem stylu lze najít prvky folku, rocku, šansonu i jazzu.

Za poslední tři roky jsme po celé naší zemi měli mnoho samostatných koncertů a hráli na mnoha hudební festivalech (Prázdniny v Telči, Moravskotřebovský bramborák, Jablonský Medvídek, Folková růže, Porta, Festival akustické hudby Svojanov, Ražický Pražec, Smiřický hrnec a jiné).

V roce 2016 jsme vydali nové album Dej mi tvar. Ve stejném roce jsme v listopadu po 22 letech v reedici vydali i naše první album …a ticho v sobě z roku 1994, které bylo završením našeho prvního tvůrčího období přibližně před 25 lety.

S kůží na trh
Českobudějovický Spolektiv nabízí vyzrálý kumšt, oscilující mezi folkem, rockem a rozmarným jazzíkem. Působí jednolitým dojmem, a je dobré na ten výdej energie také vidět. Dojmům neubližují ani slušné videozáznamy, to už je co říct. Ve druhé fázi dlouholeté existence připomíná tahle parta znamenité využití nadržené přehradní vody.

Jděte, užijte si, udělejte si vlastní názor. Záruční list vydává Spolektiv každým vystoupením.

http://www.spolektiv.cz

Pro tuto kapelu hlasovalo celkem 733 osob.

Under the skin

Frýdek - Místek

Videoklip

Under the skin jsou čtyřčlenná kapela z Frýdku – Místku, která pod současným názvem funguje od roku 2012.

Odehrála řadu koncertů v regionálních klubech a s rostoucím počtem fanoušků rostla i chuť koncertní materiál vydat. Na jaře roku 2015 vychází prvotina Moth & bulb, kde kapela ukazuje, že se nebojí žánrových experimentů a stává se pevnou součástí místní undergroundové scény. Na jaře roku 2017 míří do studia, kde nahrává svou druhou desku Planet Earth’s Survivors. Na albu kapela představuje komplexní strhující příběh hrdiny, který navzdory nepřízni osudu bojuje nejprve o svůj domov, o svůj život a nakonec i o smysl své existence. Album přes svou expresivnost představuje různá aktuální témata (touha vyrovnat se se smrtí dítěte, elementární boj proti zlu, proti korporacím aj.). Skupina představuje také svůj široký hudební záběr; na albu se objevují prvky alternativy, rocku, metalu, rapu i country.

http://undertheskin.cz

Pro tuto kapelu hlasovalo celkem 634 osob.

WOTAZNÍK

Mladá Boleslav

Videoklip

WOTAZNÍK je punk-rocková hudební skupina složená ze studentů osmiletého gymnázia v Mladé Boleslavi.

Sestava je velmi mladá, ale to nebrání vzniku vlastních textů a i muziky. Vkládané naděje potvrzují i letošní výhrou v soutěži „Boleslavsko hledá talent“. Zde především zaujali svým pojetím punk-rocku a mládím. Letos v září skupina vydala své první album IČ14, s kterým vystupuje v klubech a menších festivalech. Z předchozích let lze zmínit účast na soutěži TULIFEST 2015 v Liberci, kde WOTAZNÍK, vyhrál za druhé místo nahrávání singlu ve studiu. Singl DEMON vyšel v létě 2015.

Hraje ve složení :
Ludvík "LuDWA" Hušek - zpěv, kytara (16let)
Vojtěch "HoBLO" Vyskočil – bubny (16let)
Ondřej "TheBass" Kubelka – basová kytara, zpěv (15let)
David "Ne!" Hybler – kytara (14let)

http://www.bandzone.cz/wotaznik

Pro tuto kapelu hlasovalo celkem 744 osob.