24/5 — 1/6/2019

59. Mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež

2. kolo hlasování pro kapelu 59. ZLÍN FILM FESTIVALU.

Hlasuj pro kapelu, kterou chceš vidět v koncertní zóně 59. Zlín Film Festivalu a vyhraj mobil Xiaomi Mi A2 Lite 4GB/64GB, balíček vstupenek do kina, volňásky do koncertní zóny ENAPO a další ceny!

I tvůj hlas může rozhodnout o tom, které 3 kapely přijedou zahrát jako předskokani kapel MANDRAGE, MIRAI a INEKAFE na festival v termínu od 24. - 26. 5. 2019, a která z nich se stane „Kapelou 59. Zlín Film Festivalu“.

Jak hlasovat?

Hlasování na webu kapely.zlinfest.cz je dvoukolové!
V termínu od 15. 1. – 28. 2. 2019 do 21.00 hodin můžeš vybírat ze všech přihlášených interpretů.
V termínu od 1. 3. - 30. 4. 2019 (včetně) se bude hlasovat už jen pro prvních deset z prvního kola (začíná se nové kolo - počet hlasů = 0).

Pravidla on-line hlasováni:

- hlasování probíhá prostřednictvím registrace a potvrzení emailové adresy (ta slouží ke kontaktování a identifikaci výherců)
- svůj hlas můžeš dát maximálně 3 interpretům v každém kole
- zúčastnit se můžeš dvou kol a tím tak zvýšit i svou šanci na výhru  
- do hlasování budou zařazeny pouze validní emailové adresy
- hlasy z jednorázové e-mailové adresy nejsou povoleny a budou smazány
- organizátor soutěže si vyhrazuje právo ověřit, zda je e-mailová adresa validní, a v případě, že zjistí, že ne, má právo hlas této e-mailové adresy smazat​
- provozovatel si vyhrazuje právo do výsledků hlasování dle svého uvážení zasáhnout tak, aby nedocházelo k poškození kvality soutěže, dobrého jména a prestiže ZFF

Výhry:

Každý týden vyhlásíme výherce, kteří obdrží balíček vstupenek do kina a 2 vstupenky na koncert dle vlastního výběru.
Jeden z vylosovaných hlasujících v druhém kole získá také mobilní telefon Xiaomi Mi A2 Lite 4GB/64GB.

Čím dříve budeš hlasovat, tím větší je tvá šance vyhrát!

Vyhodnocení:

10. května 2019 budeme znát držitele mobilního telefonu a 3 interprety dle on-line hlasování, kteří ve Zlíně vystoupí. Organizátoři také rozhodnou o tom, zda nasadí do hry svého čtvrtého „černého koně“. Přesný datum vystoupení finálových interpretů bude dostupný na webu www.zlinfest.cz v sekci doprovodného programu po jeho oficiálním zveřejnění.

POZOR další šance na výhru hodnotných cen!

Pokud se zúčastníš koncertů finálových kapel během 59. Zlín Film Festivalu a budeš hlasovat pro toho nejlepšího, můžeš získat další atraktivní a hodnotné ceny.

Výherci

1. týden / Samuel V. [sam.vaculik1@]
2. týden / Kateřina Š. [k.a.t.i.k.5@]
3. týden / Roman V. [vasakroman@]
4. týden / Michaela Č. [cechova98@]
5. týden / Eva N. [ev.naplavova@]
6. týden / Tomáš P. [tomaspilar2@]
7. týden / Tomáš K. [t.kurka14@]
8. týden / Daniel P. [dannyprihy@]
9. týden / Marek B. [marek@]
10. týden / Eliška S. [elis.sedlarova@]
11. týden / Petra H. [p.hamrlikjavor@]
12. týden / Denisa R. [d.ryskova@]
13. týden / Jana K. [janakukalo@]

PARTNER SOUTĚŽE

Bandzone.cz

Kontakt: kapely@zlinfest.cz


DUO JUYOS COMPLET

Ostrava

Videoklip

Ostravský Hudební cirkus, pod vedením M. Menšíka a D. Serdela.
Kapela původně vznikla jako folkové duo (kytarista a harmonikář). S několika hosty (Jaroslav „Pišta“ Sedláček – basa, Jiří Geršl – percussion, Ladislav Petrášek – klasická kytara, Drahoš Řezníček – arytmie, Víťa Janša – zvuk a mix) nahráli v roce 1996 první CD pod názvem Slunce v Duši. Přechod k big beatu V roce 1998 přichází s bicíma Jirka Horák, Aleš Dudek odkládá bonga a chopí se baskytary. Jirka „Monty“ Motyčák s nechutí začal zkoušet s elektrickou kytarou a koncem roku 1999 vydává kapela CD Bermudský trojúhelník. V roce 2002 vydává kapela další CD Bezstarostná jízda. V květnu 2017 se do kapely vrací zakládají člen basový kytarista Jaroslav „Pišta“ Sedláček , který zastoupí nemocného Aleše Dudka až do března 2018 . V únoru 2018 jsme začali nahrávat demo, které čítá čtyři písničky a právě se mixuje. Od března hrajeme zase s basistou Alešem Dudkem. DJC

http://duojuyos.cz

Pro tuto kapelu hlasovalo celkem 710 osob.
Hlasovat

Huménečko

Veselí nad Moravou

Videoklip

Kapela vznikla náhodným setkáním muzikantů z Lipovské rockové kapely a Strážnické cimbálky. Šlo nám o propojení těchto dvou žánrů a původně mělo jít jen o studiovou nahrávku. Bicí, basa, španělka, housle a cimbál, obsazení, se kterým hrajeme již pět let. Nejsme ale žádní začátečníci, všichni máme za sebou bohatou muzikantskou minulost. Momentálně pracujeme ve studiu na třetím CD a připravujeme další videoklip. To jsme my, Huménečko.

http://www.humenecko.cz

Pro tuto kapelu hlasovalo celkem 322 osob.
Hlasovat

NaHraně

České Budějovice

Videoklip

Všechno je to v našich textech...

https://bandzone.cz/nahranexx

Pro tuto kapelu hlasovalo celkem 76 osob.
Hlasovat

Pamflet

Praha

Videoklip

Pamflet není jen hanopis, ale i Rock-pop-alternativní kapela, tvořící texty a melodie o životě nás všech. Rýpe do mezilidských vztahů a skrze svůj idealismus si vytváří pozitivní karmu. Naše pamflety nemají ambici urážet a kritizovat, nýbrž pobavit. Nedržíme se zajetých standardů a baví nás objevovat neobvyklé hudební formy. Pojďte se bavit a objevovat s námi.

https://bandzone.cz/pamflet

Pro tuto kapelu hlasovalo celkem 586 osob.
Hlasovat

Quiet Entropy

České Budějovice

Videoklip

Jsme kapela z Českých Budějovic složená ze dvou kytaristů, basáka, bubeníka a zpěváko-klávesáka. Hrajeme všechny odrůdy rocku a proto je nás velice těžké žánrově definovat. Hráli jsme na akcích jako Mattoni Half Marathon, Budějovický Majáles, Jirsíkův rockový večer nebo jsme dělali předskokany kapele Smrtislav a Holden. V létě jsme se přejmenovali na Quiet Entropy, vydali náš první single Dreamless boy a natočili EP, které chystáme v lednu i s klipem vydat! Zatím tvrdě zkoušíme a těšíme se až si příští rok zahrajeme.

https://bandzone.cz/absolutezerocz

Pro tuto kapelu hlasovalo celkem 282 osob.
Hlasovat

The Gang

Bratislava

Videoklip

The Gang je hard rocková kapela z Bratislavy, ktorú v roku 2013 založili dvaja bratia, bubeník Dr. Evil a basgitarista Tom the Thunder. O rok neskôr sa k nim pripojil klasicky vyučený klávesák Iggy the Reaper. Gitaristom sa v roku 2016 stal známy slovenský gitarový mág Vadim Bušovský a hlavný spev prebrala mladá a talentovaná speváčka Dory, ktorej výnimočný hlas zaujal porotcov v súťaži kapiel Rocková maturita 2016, kde kapela vybojovala tretie miesto. Prvým veľkým úspechom kapely je vydanie rovnomenného debutového albumu koncom roka 2017. Album získal veľmi kladné hodnotenia nie len doma ale aj v zahraničí. Kapela si ďalej začala získavať svojich fanúšikov na Slovensku a v Čechách, kde sa premiérovo predstavila účasťou v medzinárodnej súťaži kapiel Líheň 2018, kde dosiahla krásne druhé miesto. Kapela vystúpila na viacerých festivaloch, napr. Topfest či Tanec Slnka na Slovensku a na Dočesnej v Čechách. V súčasnosti kapela aktívne koncertuje a pripravuje nové skladby na svoj druhý album. Štýlom kapely je zmes hard rockových koreňov, kombinovaná s moderným zvukom a čírou energiou, čo vytvára výbušný, intenzívny a dynamický zvuk. Kapela nasleduje dedičstvo hard rockových legiend 20. storočia.

http://www.facebook.com/TheGangOfficial

Pro tuto kapelu hlasovalo celkem 536 osob.
Hlasovat

TICHO!

Krnov

Videoklip

Vážení posluchači. Nyní bude chvíli TICHO! V tichu hrají Pavel Malík (baskytara, zpěv), Stanislav Vendolský (kytara) a Marek Vítámvás (bicí).

http://www.skupinaticho.cz

Pro tuto kapelu hlasovalo celkem 126 osob.
Hlasovat

Traverza

Brumov-Bylnice

Videoklip

Kapela Traverza je mladá rocková – punkrocková kapela z Valašska. Z kraje roku 2016 ji založili Tomáš Satín (frontman, kytarista a zpěvák) a Radek Bartošák (sólový kytarista a zpěvák). Nyní tuto dvojku doplňuje Kamil Vaculčík (baskytara a zpěv) a Zbyněk Pohůnek (bicí a zpěv). Za celou dobu svého působení na zdejší scéně už kapela stihla sehrát desítky koncertů a dokonce si zahrála i s takovými kapelami jako jsou např. Iné kafé, Zakázaný ovoce, Reflexy, Voxel, Martin Harich, atp. Na začátku roku 2018 Traverza vydala své první album s názvem „Zrcadlo“, které ihned vyvolalo nával pozitivních hodnocení ze všech stran.

https://kapela-traverza.webnode.cz

Pro tuto kapelu hlasovalo celkem 516 osob.
Hlasovat

Trocha Klidu

Šumperk

Videoklip

Trocha Klidu je čtyřčlenná česká pop-rocková kapela. Založena byla v březnu 2014 s jasnou vizí, psát české zpěvné písničky. Tato vize přetrvala, avšak povyrostla o chytlavé melodie, čirou myšlenku textů a otevřený přístup k fanouškům. Kamarádské pouto uvnitř kapely napomáhá úspěchům kapely. V březnu 2015 vyhráli soutěž o předkapelu Chinaski v rámci Rockfield tour 2015. V roce 2017 odehrála kapela vydařené turné s kapelami UDG a OVOCE. V létě téhož roku si zahráli na kultovním festivalu České a moravské hrady. Kapela je ovlivněna (nejen) tvorbou českých písničkářů Honzou Pokorným, Václavem Lebedou nebo také Tomášem Klusem - méně čekanými jsou pak interpreti jako UDG, Tata Bojs, Paulie Garand, MC Gay, ale i Ben Cristovao, nebo Ewa Farná.

https://bandzone.cz/trochaklidu

Pro tuto kapelu hlasovalo celkem 154 osob.
Hlasovat

Uni-Corn

Frýdek-Místek

Videoklip

Kapela Uni-Corn je šestičlenná Frýdecko-Místecká kapela, která byla založena v roce 2014. Řadí se mezi pop-rockové skupiny. V dubnu roku 2018 vydala své první autorské CD pod názvem GRAVITACE. Skupinu jste mohli slyšet na známých frýdecko-místeckých akcích, například v rámci události Advent ve městě, na Sweetsen festu nebo v akustické podobě na FM City Festu. Kapela měla také možnost předskakovat skupině Desmod a Chinaski na koncertech ve F-M, což se shledalo s velkým úspěchem.

https://bandzone.cz/kapelaunicorn

Pro tuto kapelu hlasovalo celkem 98 osob.
Hlasovat